Powołania do reprezentacji roczników 2008 i 2009

W drugiej połowie lipca odbędą się zgrupowania kadr województwa kujawsko-pomorskiego. Powołania na nie otrzymali młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz.

Obóz odbędzie się w dniach 17-24 lipca w Więcborku. W kadrze rocznika 2008 znaleźli się Oliwier Trojanowski, Marcel Domagała i Kacper Olejniczak, zaś w reprezentacji rocznika 2009 – Xiangyuan Qing, Jakub Głowski, Ksawery Kostrzewski i Norbert Śliwicki, który niedawno otrzymał również powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów.

Przypomnijmy, że nasz zespół U13 wywalczył wiosną awans do I ligi wojewódzkiej, zaś drużyna U12 ukończyła zmagania w I lidze na 4. miejscu. Trenerami obu drużyn byli Krzysztof Szkaradek i Maksym Adamenko.

Wszystkim powołanym oraz ich szkoleniowcom gratulujemy!