Szymon Kmiecik dołącza do Akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz

Szymon Kmiecik dołącza do Chemika Moderatora Bydgoszcz. Będzie m.in. trenerem rocznika 2009 i II trenerem w roczniku 2011.

- Niektórzy z tych chłopców biorą udział w Oponeo Wakacjach z Chemikiem, więc miałem okazję ich poznać. W klubie bardzo mi się podoba. Cały czas się wdrażam, ale widzę, że poziom szkolenia w akademii jest wysoki, co najbardziej mi się podoba - mówi trener Szymon Kmiecik.

Szkoleniowiec, który jeszcze w ubiegłym sezonie grał w IV-ligowym BKS Bydgoszcz, będzie też razem z trenerem Adam Kopaczewski pracował z bramkarzami naszego klubu. - Posiłkuję się wiedzą trenera Adama. Na pewno będę mu pomagał, na ile tylko będę potrafił i myślę, że nasza współpraca będzie się dobrze układać - zapowiada trener Kmiecik.