Porażka z Legią na koniec roku

W sobotnim meczu IV ligi piłkarze Chemika Moderatora przegrali na wyjeździe z Legią Chełmża 0:2. Było to ich ostatnie spotkanie w 2020 roku.

Obie bramki padły po przerwie. W 53. minucie Daniel Widz wyprowadził Legię na prowadzenie, a w 85. Bartosz Szprenglewski ustalił wynik spotkania na 2:0. Chemicy mieli kilka okazji na zdobycie bramki, ale żadnej nie udało się wykorzystać.

Nasz zespół jest obecnie na szóstym miejscu w tabeli, jednak ma rozegrany mecz więcej niż siódma Kujawianka Izbica Kujawska, nad którą podopieczni Piotra Gruszki mają dwa punkty przewagi.

Chemik Moderator: Klon - Włosiński, Adamenko, Chojnacki, Kacprzak - Maziarz, Rysiewski - Kot, Perliński (46' Adamski), Katerla (60' Lipkowski) - Pieczyński (60' Skiba).