Kamil Goździkowski piłkarzem Chemika Moderatora

Kamil Goździkowski piłkarzem  Chemika Moderatora

Kamil Goździkowski został nowym piłkarzem Chemika Moderatora Bydgoszcz. Dla 20-latka to powrót do klubu z ul. Glinki 79.

Występujący na boku obrony Goździkowski to wychowanek Sparty Złotów. Do akademii Chemika trafił w 2017 i z drużyną juniorów występował w lidze makroregionalnej. W sezonie 2019/2020 został włączony do kadry pierwszego zespołu – wystąpił w trzech meczach IV ligi oraz w meczu Pucharu Polski z Wisłą Płock.

W minionym sezonie występował w Iskrze Szydłowo (7. miejsce w IV lidze wielkopolskiej). Latem zdecydował się na powrót do Chemika i po okresie testów związał się umową z naszym klubem. W sparingach zdobył dwie bramki.

- Cieszę się z powrotu do klubu. Spędziłem tu wcześniej udane trzy lata, mam dobre wspomnienia, więc teraz wracam z uśmiechem na twarzy – mówi Goździkowski.

Goździkowski to jedyny zawodnik, który latem dołączył do pierwszego zespołu na zasadzie transferu z innego klubu. Drużynę wzmocnią także najzdolniejsi zawodnicy z Akademii Piłkarskiej.