Piłkarki Chemika Moderatora drugie w Pucharze Polski KPZPN
Piłkarki Chemika Moderatora Bydgoszcz zajęły drugie miejsce w turnieju finałowym Pucharu Polski KPZPN w futsalu. Zwyciężył Kobiecy Klub Piłkarski Chełmża.

Turniej rozgrywany był w niedzielę w Toruniu. W pierwszej fazie zmagań uczestniczyło pięć zespołów - Chemik Moderator trafił na wolny los i oczekiwał na zwycięzców spotkań Strażaka Przechowo z Jedynką Aleksandrów Kujawski oraz KKP Chełmża z Tęczą Bydgoszcz.

Zwycięstwa zanotowały drużyny z Przechowa i Chełmży i to one dołączyły do podopiecznych trenera Damiana Stodolnego w decydującej rozgrywce, w której trzy zespoły mierzyły się na zasadzie "każdy z każdym". Na początek chemiczki pewnie pokonały Strażaka Przechowo 5:0. W meczu decydującym o trofeum musiały jednak uznać wyższość piłkarek z Chełmży, które triumfowały 2:0, a następnie - dzięki wygranej ze Strażakiem - zapewniły sobie triumf w całym turnieju finałowym i będą reprezentowały województwo na szczeblu centralnym.

Piłkarki Chemika Moderatora następny mecz rozegrają w niedzielę w Chełmży, gdzie w ramach II ligi futsalu zagrają z rezerwami Kobiecego KP.