Robert Bednarek: Cieszę się, że mogłem wrócić do Chemika

Trener Robert Bednarek, w związku z propozycją pracy w nowym miejscu, gdzie będzie mógł dalej podnosić swoje kwalifikacje szkoleniowe, nie będzie w rundzie wiosennej prowadził zespołu juniorów starszych.

- Cieszę się, że mogłem wrócić do klubu, do miejsca, w którym się wychowałem - mówi Bednarek o swoim powrocie do Chemika. Jeden z najlepszych wychowanków w historii naszego klubu, który jako piłkarz rozegrał ponad sto meczów w ekstraklasie, opiekował się ostatnio drużyną juniorów starszych oraz prowadził treningi indywidualne.

Udana praca szkoleniowa trenera Bednarka został doceniona i otrzymał on propozycję rozwoju w nowym miejscu, co uniemożliwiałoby mu pracę w naszym klubie. - Dziękuję zarządowi i dyrektorowi akademii za zrozumienie tej sytuacji. Myślę, że to nie jest koniec naszej współpracy, a tylko przerwa i jeszcze kiedyś pojawię się w Chemiku - mówi trener Bednarek.

Nowym trenerem drużyny juniorów starszych został były piłkarz naszego klubu Wiktor Osiński.

Trenerowi Bednarkowi serdecznie dziękujemy za pracę w naszej akademii! Do zobaczenia!