Raport z wypożyczeń (4)

Sprawdzamy, jak w ostatnich dniach radzili sobie nasi piłkarze wypożyczeni do innych klubów

W niedzielę pierwsze ligowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Zdroju Ciechocinek, którzy pokonali Kujawiankę Strzelno 3:0. W pierwszym składzie zagrali wypożyczeni z Chemika Mariusz Tatera, Piotr Szurgot i Patryk Wojciechowski, a po jednym golu strzelili byli zawodnicy naszego klubu - Filip Żurawski i Damian Lewandowski.

W meczach swoich zespołów nie zagrali w ten weekend Wiktor Majchrzak, Adam Wadziński i Jakub Pujanek.

Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - na ławce w wygranym 3:1 meczu z Piastem Złotniki Kuj. (w tym sezonie 3/0)
Adam Wadziński (Pomorzanin Serock) - poza składem w wygranym 2:0 meczu z Mustangiem Ostaszewo (2/0)
Jakub Pujanek (Polonia Bydgoszcz) - na ławce w przegranym 0:2 meczu ze Strażakiem Przechowo (2/0)
Mariusz Tatera (Zdrój Ciechocinek) - 90 minut w wygranym 3:0 meczu z Kujawianą Strzelno (3/0)
Piotr Szurgot (Zdrój Ciechocinek) - 90 minut w wygranym 3:0 meczu z Kujawianą Strzelno (2/0)
Patryk Wojciechowski (Zdrój Ciechocinek) - 68 minut w wygranym 3:0 meczu z Kujawianą Strzelno (2/0)