Okazji co niemiara, ale punkt tylko jeden

W sobotnim meczu IV ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zremisowali na wyjeździe z Lechem Rypin 1:1.

W pierwszych minutach spotkania to chemicy prowadzili grę, a gospodarze nastawili się na grę z kontrataku. Po jednej z takich akcji Szymon Moszczyński uderzył niecelnie. Bydgoszczanie odpowiedzieli strzałem Macieja Kota, ale wynik długo nie zmieniał się.

Końcówka pierwszej połowy i początek drugiej należały do Lecha, który po godzinie gry w końcu dopiął swego. Po błędzie jednego z bydgoszczan Moszczyński wyszedł sam na sam z Laskowskim i zdobył bramkę. Z prowadzenia gospodarze nie cieszyli się jednak długo, bo chemicy rzucili się do odrabiania strat. Najpierw Maziarz uderzył obok bramki, a w 69. minucie jego strzał obronił bramkarz. Do odbitej piłki dopadł jednak Maciej Kot i wyrównał.

W końcówce meczu chemicy mieli jeszcze kilka okazji, blisko zdobycia zwycięskiej bramki byli Katerla i Kot, ale ostatecznie wynik nie zmienił się i podopieczni Piotra Gruszki zremisowali w Rypinie 1:1.