Mecz z Kujawianką będzie transmitowany na żywo!

W sobotnim meczu IV ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają z Kujawianką Izbica Kujawska. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, dlatego planujemy transmisję na żywo.

Zgodnie z rządowymi wytycznymi mecze rozgrywek piłkarskich odbywają się przy pustych trybunach. Piłkarze Chemika Moderatora już tydzień temu grali bez publiczności w wyjazdowym spotkaniu z Cuiavią Inowrocław. Teraz przyjdzie czas na pierwsze spotkanie domowe od czasu wprowadzenia obostrzeń. W sobotę o godz. 14:00 chemicy podejmą Kujawiankę Izbica Kujawska.

Chcąc, aby wszyscy sympatycy naszego klubu mogli zobaczyć spotkanie na żywo, planujemy przeprowadzić transmisję online. Zrealizuje ją Telewizja Internetowa KP Sport. Mecz będzie można oglądać całkowicie za darmo.

Początek transmisji krótko przed godziną 14:00. Mecz będzie dostępny na naszej stronie internetowej, kanale na YouTube oraz stronie na Facebooku.

Okno z transmisją zamieszczamy już dziś. Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału.