Franciszek Marzec wraca do Chemika Moderatora

Franciszek Marzec został nowym piłkarzem Chemika Moderatora Bydgoszcz. Dla młodego skrzydłowego jest to powrót do naszego klubu

19-letni pomocnik występował w Chemiku już w ubiegłym sezonie, gdy był wypożyczony z Lecha Poznań - zagrał wtedy w 13 meczach ligowych zdobył 4 bramki. Latem przeniósł się do występującego w III lidze Pomorzanina Toruń, w którym wystąpił w 14 meczach i strzelił 1 gola. Teraz wraca do Chemika na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

- Cieszymy się, że Franek zdecydował się wrócić do naszego klubu. Chcemy, aby w pierwszym zespole grali młodzi zawodnicy, a on idealnie wpisuje się w tę strategię - mówi prezes Dominik Malicki.

Marzec wzmocni zarówno pierwszy zespół, jak i drużynę U19, która już w niedzielę zainauguruje zmagania w lidze makroregionalnej spotkaniem z Akademią Piłkarską Reissa.