Zmarł Zdzisław Nieruszewicz

Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Zdzisława Nieruszewicza, wieloletniego działacza naszego klubu.

Śp. Zdzisław Nieruszewicz w latach 1988-2001 pełnił funkcję Dyrektora Bydgoskiego Klubu Sportowego Chemik. W latach 1992-2003 zasiadał w Zarządzie Klubu. Poza funkcjami sprawowanymi w klubie piastował również m.in. stanowisko wiceprezydenta Bydgoszczy oraz wiceprezesa Bydgoskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Śp. Zdzisław Nieruszewicz uhonorowany został licznymi odznaczeniami państwowymi i związkowymi m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi, Odznaką Honorową "Za zasługi dla Miasta Bydgoszczy", Złotą i Srebrną Odznaką Honorową PZPN.

Śp. Zdzisław Nieruszewicz zmarł 11 marca 2020 r. w wieku 87 lat. Rodzinie oraz najbliższym wyrazy współczucia składa Zarząd Klubu oraz cała społeczność klubowa.