Paweł Woźny w Zagłębiu Lubin!

Paweł Woźny trafił do Zagłębia Lubin. Wychowanek naszego klubu został na rok wypożyczony do renomowanej akademii.

Paweł Woźny to przedstawiciel rocznika 2005. W ubiegłym sezonie wraz z drużyną trampkarzy wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów. Z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki zostały jednak przerwane po 1. kolejce.

Latem Woźny został włączony do zespołu seniorów, w którym zadebiutował w meczach sparingowych. Był też na testach w Pogoni Szczecin. Ostatecznie jednak na zasadzie rocznego wypożyczenia trafił do Zagłębia Lubin.

Młody skrzydłowy wystąpił już w dwóch meczach w barwach nowego zespołu. W spotkaniach I ligi wojewódzkiej Zagłębie pokonało drużyny Śląska Wrocław 4:2 i Parasola Wrocław 1:0. W drugim z wymienionych spotkań Woźny zdobył zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry.

Paweł, cały klub życzy ci powodzenia!

fot. Sławomir Niemiec