Nabór do I klasy o profilu piłkarskim w Szkole Podstawowej

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza chłopców i dziewczynki z roczników 2014-2015 do zapisów do I klasy o profilu piłkarskim w Szkole Podstawowej nr 60. Nauka i treningi w klasie sportowej, to najefektywniejsze rozwiązania dla zawodników chcących trenować piłkę nożną. O poziomie szkolenia w naszej akademii świadczy przyznanie przez Polski Związek Piłki Nożnej Złotego Certyfikatu.

Treningi w Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz to połączenie doskonałej zabawy z podnoszeniem umiejętności. Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach pod okiem wykwalifikowanych trenerów. W przypadku dzieci w klasach I-III prowadzimy szkolenie w dwóch trybach – w klasach piłkarskich oraz w ramach popołudniowych treningów w klubie.

Klasy piłkarskie Chemika Bydgoszcz mają wiele zalet:

• Czołowa Akademia w województwie kujawsko-pomorskim,
  • 3 treningi w tygodniu w planie lekcji,
  • zajęcia na basenie,
  • zajęcia z psychologiem sportu,
  • opieka fizjoterapeuty i lekarza medycyny sportowej,
  • bezpieczna droga (bez konieczności przejścia przez ulicę) ze szkoły do klubu, a dzieci doprowadza trener,
  • czas dla dziecka na naukę, zajęcia dodatkowe i inne sporty popołudniami, dzięki wpisaniu treningów w plan lekcji.

tel. 794-641-620, Dawid Raszka
tel. 517-572-022, Arkadiusz Pruss