Świetna druga połowa dała zwycięstwo!

W meczu 4. kolejki III ligi piłkarze Chemika Bydgoszcz wygrali na wyjeździe z Leśnikiem Manowo 3:1. Wszystkie bramki dla bydgoszczan padły w II połowie meczu.

Chemicy przez większość spotkania przeważali, lecz długo nie potrafili tego udokumentować. Szczęście sprzyjało za to gospodarzom, którzy w 26. minucie objęli prowadzenie po strzale Pawła Rakowskiego z rzutu karnego. Przed zmianą stron bydgoszczanom nie udało się wyrównać.

W drugiej połowie chemicy ruszyli do zdecydowanych ataków i w końcu dało to skutek. W 68. minucie Robert Kawałek wyrównał strzałem z rzutu karnego, a 180 sekund później Adrian Raszka wyprowadził gości na prowadzenie. Miejscowi nie zdołali już się podnieść po tych ciosach, a w doliczonym czasie gry Patryk Tomaszewski ustalił wynik spotkania na 3:1 dla bydgoszczan.