Przegrana ze Sportisem

W sobotnim meczu IV ligi piłkarze Chemika Moderatora przegrali ze Sportisem Łochowo 2:3.

Mecz rozpoczął się dla chemików idealnie, bo już w 3. minucie Damian Rysiewski skutecznie egzekwował rzut karny. Goście potrzebowali trochę czasu, żeby otrząsnąć się po stracie, ale jeszcze przed przerwą udało im się wyrównać. Po rzucie rożnym piłki znalazła się pod nogami Alexandra Shpilevskiiego, a ten wyrównał.

Rzuty rożne były groźną bronią gości w tym meczu. W 61. minucie kolejny stałym fragment gry zakończył się golem na 2:1 dla przyjezdnych. Tym razem do siatki trafił Marcin Dróż.Dziewięć minut później bydgoszczanie odpowiedzieli golem Adama Kacprzaka i złapali wiatr w żagle, przejmując inicjatywę. Niestety, nie zdobyli kolejnej bramki, a udało się to w doliczonym czasie gry drużynie Sportisu.Strzałem głową wynik meczu ustalił Mateusz Zbiranek.