Pierwszy zespół rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

W poniedziałek, 11 stycznia piłkarze pierwszego zespołu Chemika Moderatora Bydgoszcz wznowili treningi. Już w sobotę rozegrają pierwszy tej zimy sparing.

Od zakończenia dłuższej niż zwykle rundy jesiennej IV ligi minął miesiąc i sześć dni. W poniedziałek piłkarze Chemika Moderatora rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej na klubowych obiektach przy ul. Glinki 79.

- W najbliższych tygodniach na pewno będziemy pracować nad cechami motorycznymi, ale oczywiście nie zapominamy o umiejętnościach piłkarskich. Dołączyliśmy też do zespołu sporo młodzieży, więc musimy myśleć o wszystkich elementach - mówi trener Piotr Gruszka, który na pierwszych zajęciach miał do dyspozycji ponad 20 zawodników

W sobotę bydgoszczanie rozegrają pierwszy sparing. Ich rywalem będzie Sokół Kleczew. Łącznie tej zimy rozegrają 11 meczów.