Pierwszy zespół podejmuje Włocłavię

Już w sobotę piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz rozegrają kolejny mecz w IV lidze. Zmierzą się z Włocłavią Włocławek.

Włocłavia to w tym sezonie jeden z głównych faworytów do awansu. Obecnie nasz sobotni rywal jest wiceliderem tabeli i traci do Zawiszy sześć punktów. Nad Chemikiem ma za to dwa oczka przewagi oraz jedno spotkanie rozegrane mniej. Na wiosnę włocławianie wygrali cztery z pięciu meczów.

W drużynie gości znajdziemy dwóch byłych piłkarzy Chemika - Łukasza Zapałę (grał na Glinkach wiosną 2010 roku) i Bartosza Czyżewskiego (występował w naszym klubie w poprzednim sezonie).

Jesienne starcie obu drużyn na boisku zakończyło się zwycięstwem Włocłavii 2:1, ale gospodarze tamtego starcia popełnili błąd przy przeprowadzaniu zmian i nie mieli na boisku odpowiedniej liczy młodzieżowców, przez co orzeczono walkower na korzyść Chemika.

Sobotni mecz będzie na żywo transmitowany na naszym kanale na YouTube i na Facebooku. Początek o godz. 12:00.