Pierwszy rewanż na własnym boisku

W sobotę piłkarze Chemika Moderatora zmierzą się w meczu 28. kolejki IV ligi z Kujawianką Izbica Kujawska. Początek spotkania o godz. 12:00.

W środę piłkarze Chemika przegrali w Łochowie ze Sportisem 1:3. Trener Wiktor Osiński po meczu dostrzegał jednak pozytywne aspekty występu swoich podopiecznych. - Jestem zadowolony z tego, jak zespół funkcjonował w fazie atakowania. Doprowadziliśmy do przewagi liczebnej, lecz dekoncentracja na początku II połowy i stracona bramka na 1:3 to było już zamknięcie meczu - stwierdził szkoleniowiec na konferencji prasowej.

W tym sezonie mecze Chemika Moderatora z Kujawianką Izbica Kujawska przynosiły wiele emocji. Jesienią na Glinkach padł remis 3:3, a wiosną w Izbicy chemicy wygrali 2:0 po bramkach w samej końcówce meczu. W tamtym spotkaniu trener Wiktor Osiński debiutował jako szkoleniowiec Chemika.

Obecnie chemicy zajmują trzecie miejsce w tabeli z dwoma punktami straty i meczem rozegranym więcej niż Włocłavia. Kujawianka jest czwarta i - również mając mecz mniej od naszego zespołu - traci do Chemika siedem punktów.

Początek sobotniego meczu o godz. 12:00. Zgodnie z obecnymi przepisami na meczu będzie mogło pojawić się 249 widzów. Serdecznie zapraszamy.