Pewne zwycięstwo z Wełną Skoki

W sobotnim meczu sparingowym piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz wygrali z Wełną Skoki 5:1.

Mecz szybko ułożył się po myśli chemików. W pierwszej połowie popis umiejętności strzeleckich dał Patryk Perliński, który przed przerwą zdobył aż cztery bramki. Wynik mógł być wyższy, ale bydgoszczanie nie wykorzystali kilku innych sytuacji.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, jednak podopieczni Piotra Gruszki zdobyli tylko jedną bramkę, gdy na początku II połowy piłkę w siatce umieścił Grzegorz Adamski. Wykorzystując gorszą chwilę w defensywie bydgoszczan, Wełna zdobyła bramkę honorową. Jak się okazało, gol Jakuba Ślósarczyka był ostatnim w tym spotkaniu.

W drugiej połowie pierwszy mecz w zespole seniorów rozegrał Jakub Czesiński z rocznika 2005. Kolejne spotkanie sparingowe chemicy rozegrają w środę z Nielbą Wągrowiec.