Kontynuować dobrą passę

W sobotę piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają z Unią Gniewkowo w meczu 17. kolejki IV ligi.

Spotkanie długo stało pod znakiem zapytania z powodu potwierdzenia zakażenia koronawirusem w zespole Unii. Ostatecznie jednak decyzją Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej mecz odbędzie się.

Trener Piotr Gruszka dysponuje taką samą kadrą meczową jak przed tygodniem w spotkaniu z Budowlanym KS. Na stadionie przy ulicy Sielskiej chemicy odnieśli zwycięstwo 4:1. choć po pierwszej połowie przegrywali. Po zmianie stron dali jednak prawdziwy popis gry, co poskutkowało golami w końcówce spotkania.

Po zwycięstwie z BKS-em, które było czwartym meczem ligowym bez porażki, bydgoszczanie są coraz bliżej awansu do grupy mistrzowskiej, a zwycięstwo z Unią może ich tylko przybliżyć do osiągnięcia tego celu. Początek spotkania o godz. 12:00. Z racji faktu, iż mecz odbędzie się bez udziału publiczności, dla wszystkich sympatyków naszego klubu przygotowaliśmy transmisję na żywo. Będzie ona dostępna na naszym kanale YouTube, a także na Facebooku.