Kolejny pojedynek beniaminków. Tym razem w Lęborku

Piłkarze Chemika Bydgoszcz rozegrają w sobotę kolejny mecz w III lidze. Tym razem podopieczni Piotra Gruszki pojadą do Lęborka.

Chemik po dwóch zwycięstwach z rzędu plasuje się na bardzo dobrej, szóstej pozycji. Gospodarze jutrzejszego meczu, Pogoń Lębork, zaczęli sezon niewiele gorzej i z siedmioma punktami na koncie plasują się na ósmej lokacie. Przed tygodniem po dramatycznym spotkaniu zremisowali ze Świtem Skolwin 3:3, tracąc ostatnią bramkę w doliczonym czasie gry.

Pogoń, podobnie jak Chemik i poprzedni rywal bydgoszczan – Górnik Konin, jest beniaminkiem rozgrywek. W poprzednim sezonie zwyciężyła w rozgrywkach IV ligi, zabierając awans Rodłu Kwidzyn w ostatniej kolejce, a dodatkowo triumfowała w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski.

Początek spotkania o godzinie 17:00. Sędziować będzie Przemysław Bzowski z Tczewa.