Trampkarze zaczęli zmagania w Centralnej Lidze Juniorów U-15

W niedzielę trampkarze z rocznika 2003 rozpoczęli zmagania w Centralnej Lidze Juniorów do lat 15. Na inaugurację zmierzyli się z Football Academy Szczecin.

Mecz odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Glinki. Po wyrównanym początku meczu goście przejęli inicjatywę i w 21. minucie spotkania objęli prowadzenie, gdy rzut karny na bramkę zamienił Bartosz Łuczak. W następnych minutach poszli za ciosem i przed przerwą strzelili jeszcze dwa gole. Czwarte trafienie dołożyli w II połowie.

Za tydzień podopieczni Krzysztofa Szkaradka zagrają na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Początek niedzielnego spotkania o godz. 12.

1. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-15
Chemik Bydgoszcz - Football Academy Szczecin 0:4

bramki: Bartosz Łuczak 21', Dawid Kośmider 23', Kryspin Leśniak 27', Dawid Bałdyga 59'

Chemik 2003: Gabrych - Mordacz, Chęś, Dryl, Grabowski, Płatek, Rutkowski, Szmelc, Weiner, Winiecki, Wudarczyk oraz rezerwowi: Ernst, Kęskrawiec, Kotowski, Kufel, Witenberg, Wojdylak, Zieleśkiewicz.