Szymon Maziarz asystentem trenera Raszki

Szymon Maziarz został asystentem trenera Adriana Raszki. Pomoc głównemu trenerowi będzie łączył z graniem w III-ligowym zespole.

Szymon Maziarz został piłkarzem Chemika latem 2015 roku. W rundzie jesiennej wystąpił w 13 meczach ligowych i zdobył dwie bramki. Jest także trenerem roczników 2002 i 2004.

Od początku rundy wiosennej Maziarz będzie także asystentem trenera Adriana Raszki. Tym samym Maziarz zastąpił na tym stanowisku Raszkę, który przez objęciem obecnej funkcji także był przez 2,5 roku asystentem trenera.

Reszta sztabu szkoleniowego pozostała bez zmian. Asystentem trenera będzie także Michał Kołodziejczyk, bramkarzami będzie się opiekował Maciej Kowalski, masażystą pozostanie Stanisław Kozłowski, a funkcję kierownika drużyny będzie pełnić Zbigniew Frasz.