Nabór do IV klasy Szkoły Podstawowej

Bydgoski Klub Sportowy „Chemik” ogłasza nabór do klasy IV Szkoły Podstawowej nr 60 w Bydgoszczy o profilu piłka nożna. Testy sprawnościowe dla zawodników zainteresowanych uczęszczaniem do klasy odbędą się 25 kwietnia o godzinie 16:00.

Klasa sportowa to najlepsze rozwiązanie dla dziecka, które chce trenować piłką nożną. Dzięki wkomponowaniu zajęć treningowych w plan lekcji, dziecko ma więcej czasu na naukę i rozwijanie innych pasji. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość szkolenia, którą potwierdzają rokroczne wyniki naszych drużyn młodzieżowych.

Zapoznaj się z prezentacją przedstawiającą zalety klasy sportowej BKS „Chemik” - POBIERZ PREZENTACJĘ

Termin: 25 kwietnia godzina 16:00

Miejsce: obiekty sportowe Bydgoskiego Klubu Sportowego „Chemik” w Bydgoszcz ul. Glinki 79 (boisko sztuczne)

Kontakt: trener Dawid Raszka, tel. 794-641-620