Nabór do IV klasy o profilu piłkarskim w Szkole Podstawowej

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz zaprasza chłopców z roczników 2011-2012 do zapisów do IV klasy o profilu piłkarskim w Szkole Podstawowej nr 60. Nauka i treningi w klasie sportowej, to najefektywniejsze rozwiązania dla zawodników chcących trenować piłkę nożną. O poziomie szkolenia w naszej akademii świadczy przyznanie przez Polski Związek Piłki Nożnej Złotego Certyfikatu.

W zespołach młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Chemika regularnie grają reprezentanci Polski, a wychowankowie trafiają do najlepszych klubów w Polsce. W ubiegłym roku bramkarz Oskar Klon został powołany na konsultację reprezentacji Polski do lat 15, a także zadebiutował w zespole seniorów.

Klasy piłkarskie Chemika Bydgoszcz mają wiele zalet:

• Czołowa Akademia w województwie kujawsko-pomorskim,
  • 6 treningów w tygodniu w planie lekcji w tym trening motoryczny i trening koordynacyjnych zdolności motorycznych,
  • zajęcia na basenie wpisane w plan lekcji,
  • zajęcia z psychologiem sportu,
  • opieka fizjoterapeuty i lekarza medycyny sportowej,
  • dla najzdolniejszych zawodników dodatkowe zajęcie w ramach grupy Chemik Talent Pro,
  • bezpieczna droga (bez przejścia przez ulicę) ze szkoły do klubu,
  • czas dla dziecka na naukę, zajęcia dodatkowe, inne sporty, dzięki wpisaniu treningów w plan lekcji.

Testy dla zainteresowanych odbędą na boisku ze sztuczną nawierzchnią w kompleksie BKS Chemik przy ul. Glinki 79. Ich termin zostanie podany w późniejszym czasie.

tel. 517-572-022, Arkadiusz Pruss
tel. 794-641-620, Dawid Raszka