Dwa zwycięstwa w sobotnich sparingach

W sobotnich meczach sparingowych piłkarze Chemika Moderatora odnieśli dwa zwycięstwa.

W pierwszym spotkaniu podopieczni Piotra Gruszki pokonali Pomorzanina Toruń 4:2. Goście objęli prowadzenie w 22. minucie meczu, ale w 31. wyrównał strzałem z rzutu karnego Szymon Maziarz. Później do siatki trafiali zawodnik testowany, Dawid Janicki i Beniamin Czajka, a torunianie odpowiedzieli tylko golem na 2:4 w końcówce spotkania.

W drugim spotkaniu chemicy grali z Notecią Łabiszyn, a trener Gruszka przyjrzał się zawodnikom z drużyn młodzieżowych. Dwóch z nich wpisało się na listę strzelców - Kamil Herzog dwa razy pokonał bramkarza rywali, a Kacper Bombicki raz. Gole dołożyli też Wiktor Osiński i Radosław Mik, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem 5:0.

Chemik Moderator - Pomorzanin Toruń 4:2  (3:1)
bramki: Szymon Maziarz 31' (k.), zawodnik testowany 40',  Dawid Janicki 44', Beniamin Czajka 52' - 22', 85'
Chemik Moderator: Bagniewski - Chojnacki, Czajka, Frasz, D. Włosiński, zawodnik testowany, Maziarz, Żeglarski (60' Michalski), Babiarz, Dąbek (60' Bagniewski), Janicki.

Chemik Moderator - Noteć Łabiszyn 5:0 (4:0)
bramki: Wiktor Osiński 2', Kacper Bombicki 32', Kamil Herzog 35', 39', Radosław Mik 69'
Chemik Moderator: Krysztofiński - Papaj, Raszka, Żurowski, A. Włosiński, Osiński, Stasikowski, Mik, Nowak, Bagniewski (31' Bombicki), Michalski (31' Herzog).