Druga odsłona finału. Chemik Moderator podejmie Elanę

W środę piłkarze Chemika Moderatora rozegrają drugi mecz finałowy Okręgowego Pucharu Polski. Na własnym boisku zmierzą się z Elaną Toruń.

W pierwszym meczu, przed tygodniem w Grodzie Kopernika, Elana wygrała 5:2. Do przerwy to bydgoszczanie prowadzili, ale po zmianie stron torunianie zdobyli cztery bramki, które postawiły ich w korzystnej sytuacji przed rewanżem.

W weekend piłkarze Elany nie mieli jednak powodów do radości. Niespodziewanie przegrali na własnym boisku z KP Starogard 0:3 i nie mogli cieszyć się z awansu do II ligi. Zamiast tego strata Świtu Skolwin do liderujących torunian zmalała przed ostatnią kolejką do jednego punktu.

Chemicy mają już klarowną sytuację w rozgrywkach ligowych i są pewni awansu do III ligi. Początek ich meczu z Elaną zaplanowano na godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy na stadion przy ul. Glinki 79.