Adam Kacprzak wraca do Chemika Moderatora

Adam Kacprzak został piłkarzem Chemika Moderatora Bydgoszcz. Piłkarz podpisał z klubem dwuletni kontrakt.

Niespełna 28-letni boczny obrońca to wychowanek Chemika. W zespole seniorów zadebiutował w sezonie 2009/2010, gdy podopieczni wówczas Włodzimierza Koreckiego wywalczyli awans do III ligi. Łącznie przez dwa lata występów rozegrał w zespole Chemika 58 meczów i zdobył 7 bramek. W drużynie grał też jego brat Michał.

W 2011 roku Kacprzak przeszedł do Unii Solec Kujawski, w której (z przerwą na występy w Burzy Nowa Wieś Wielka, gdy dochodził do formy po kontuzji) grał do minionego sezonu, będąc jej podstawowym zawodnikiem w III oraz IV lidze.

Od rozgrywek 2018/2019 Adam Kacprzak ponownie będzie piłkarzem Chemika Moderatora. Z klubem związał się dwuletnią umową. Jest piątym zawodnikiem, który w przerwie letniej dołączył do zespołu. Wcześniej byli to Paweł Laskowski, Rafał Więckowski, Piotr Siekirka oraz Wojciech Mielcarek.