6 kolejka: Czołówka nie traci punktów

W miniony weekend zostały rozegrane mecze 6. kolejki III ligi.

Na brak emocji nie mogli narzekać kibice w Szczecinie, którzy wybrali się na mecz Świtu Skolwin z Jarotą Jarocin. Najbliższy rywal chemików dzielnie walczył, ale ostatecznie uległ wyżej notowanemu rywalowi 3:4. Dużo gorzej poszło innej drużynie ze Szczecina - Pogoń II przegrała w Przodkowie 1:5.

Bolesnej porażki doznała Wda Świecie, która przegrała 0:4 z Lechem II Poznań. Cenne zwycięstwa zanotowały zespoły Elany Toruń, Bałtyku Gdynia i Gwardii Koszalin, a po raz kolejny punkty straciła Vineta Wolin.

6. kolejka III ligi
Świt Skolwin - Jarota Jarocin 3:4 (Jarosław Jóźwiak 2, Grzegorz Szczepanik - Hubert Antkowiak 2, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski k)
Gwardia Koszalin - KS Chwaszczyno 2:1 (Daniel Wojciechowski, Sebastian Ginter - Krzysztof Wicki)
Wda Świecie - Lech II Poznań 0:4 (Paweł Tomczyk, Kamil Jóźwiak, Patryk Janasik, Dawid Kurminowski)