Wysoka wygrana trampkarzy na koniec rundy

Zespoł Chemika Bydgoszcz U14 rozegrał w miniony weekend ostatni mecz w rundzie jesiennej. Podopieczni trenera Dawida Niezbeckiego wysoko wygrali z Wdą Świecie.

W spotkaniu 14. kolejki II ligi młodzi chemicy pokonali rówieśników ze Świecia aż 11:2. Pięć bramek zdobył Igor Wardalski, a hat-trickiem popisał się Oliwier Trojanowski.

Spośród dwunastu meczów tej rundy podopieczni trenera Niezbeckiego wygrali siedem. Obecnie zajmują 1. miejsce w tabeli, ale trzecia Tucholanka Tuchola ma jeszcze do rozegrania mecz zaległy.

14. kolejka II ligi (gr. zachodnia)
CHEMIK MODERATOR - WDA ŚWIECIE 11:2
bramki: Igor Wardalski (pięć), Oliwier Trojanowski (trzy), Kacper Olejniczak, Kacper Wawrzyniak, Kordian Małkowski.

Chemik Moderator: Janicki (50' Lubowicz) - Werner, Kapuściński (55' Małkowski), Wróblewski (72' Biesek), Piekarski (41' Tajkowski), Jasiulewicz (41' Olejniczak), Jakubowski (60' Miłkowski), Domagała (60' Durmaj), Wawrzyniak, Wardalski, Trojanowski.