Pewne zwycięstwo juniorów z Polonią

W środowym meczu I ligi wojewódzkiej juniorów starszych zespół Chemika Moderatora U19 wygrał z rówieśnikami z Polonii Bydgoszcz 4:0.

Podopieczni trenera Wiktora Osińskiego byli stroną dominującą przez cały meczu i uwiecznili to czterema golami. Przed przerwą trafili Maciej Sobczyk i Mikołaj Szmelc, a po zmianie stron - dwukrotnie Kamil Serafin.

Po 14. kolejkach chemicy zajmują trzecie miejsce w tabeli. Do końca rundy zostały jeszcze cztery mecze. Na dwóch miejscach premiowanych awansem do ligi makroregionalnej znajdują się obecnie Olimpia Grudziądz i Elana Toruń.

W najbliższy weekend zaplanowano przerwę od rozgrywek. 8 listopada nasi piłkarze zagrają na wyjeździe z Pomorzaninem Toruń.

CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ - POLONIA BYDGOSZCZ 4:0
bramki: Kamil Serafin 49', 54', Maciej Sobczyk 43', Mikołaj Szmelc 45'

Chemik: Gabrych - Rogalski (60' Zieleśkiewicz), Skorupa (54' Lipkowski), Weiner, Winiecki - Szmelc (53' Długosz), Chęś, Serafin (60' Tews), Rogowski, Sobczyk - Adamski (84' Sinacki).