Paweł Woźny zaproszony na testy do Pogoni Szczecin!

Paweł Woźny został zaproszony na obóz Pogoni Szczecin. Wychowanek Chemika uda się na  testy w przyszłym tygodniu.

Woźny będzie sprawdzany przez Pogoń między 20 lipca a 1 sierpnia. W tym czasie weźmie udział w obozie Portowców w Policach.  Jest przedstawicielem rocznika 2005, który w poprzednim sezonie prowadzili trenerzy Dawid Niezbecki i Borys Wasiutyn. Drużyna w rundzie jesiennej wywalczyła awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Woźny zdążył rozegrać w niej jeden mecz, po czym rozgrywki zostały przerwane z powodu wybuchu pandemii.

Od początku okresu przygotowawczego Woźny jest jednym z kilku zawodników rocznika 2005, którzy przygotowują się do rozgrywek z I zespołem. Oprócz udziału w treningach wystąpił też w meczach sparingowych drużyny prowadzonej przez Piotra Gruszkę.

Poprzednim piłkarzem związanym zarówno z Chemikiem, jak i z Pogonią był Jakub Piotrowski, który w latach 2015-2018 rozegrał w klubie ze Szczecina 37 meczów ligowych, po czym trafił do KRC Genk.