Nabór do I klasy LO

Bydgoski Klub Sportowy Chemik ogłasza nabór do I klasy XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy o profilu piłka nożna.

Testy dla zawodników zainteresowanych uczęszczaniem do klasy odbędą się 26 maja o godzinie 16:00 (termin podstawowy) i 17 czerwca o godzinie 16:00 (termin uzupełniający). W dniach 11-20 maja niezbędna jest rejestracja elektroniczna i złożenie dokumentów w sekretariacie szkoły.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego to najlepsze rozwiązanie dla zawodnika, który chce trenować piłkę nożną. Szkolenie w placówkach tego typu jest najbardziej efektywne. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość szkolenia, którą potwierdzają rokroczne wyniki drużyn młodzieżowych z naszej Akademii Piłkarskiej. Gwarantujemy występy w I lidze juniora starszego i młodszego. Regularnie występujemy w Lidze Makroregionalnej U-19 i Centralnej Lidze Juniorów U-17. Dla najlepszych zawodników perspektywa szybkiego debiutu w pierwszej drużynie, która należy do czołówki IV ligi. W sezonie 2019/2020 w kadrach meczowych znalazło się aż 16 uczniów z roczników 2001-2003, z czego 11 pojawiło się na boisku, a 4 należy do podstawowego składu.

Pozostałe atuty klasy sportowej to m.in.:

- 5 treningów w tygodniu pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry trenerskiej – pierwszym trenerem jest Szymon Maziarz (UEFA A),
- wkomponowanie zajęć treningowych w plan lekcji,
- opieka lekarska i fizjoterapeutyczna – w klubie zatrudniony jest masażysta oraz działa gabinet fizjoterapeutyczny,
- internat dla zawodników zamiejscowych,
- możliwość transferu do renomowanego klubu polskiego lub zagranicznego – nasi zawodnicy trafiali w ostatnich latach m.in. do Lazio Rzym, KRC Genk, Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, Pogoni Szczecin czy Śląska Wrocław,
- letnie zgrupowania sportowe.

Rejestracja elektroniczna i dokumenty: 11-20 maja -> KLIKNIJ

Terminy testów:  26 maja godz.16:00 (termin podstawowy) oraz 17 czerwca godz. 16:00 (termin uzupełniający)
Miejsce: boisko sztuczne Bydgoskiego Klubu Sportowego Chemik w Bydgoszczy, ul. Glinki 79
Kontakt: trener Szymon Maziarz, tel. 501-099-089, trener Piotr Gruszka 602-770-917, sekretariat szkoły 52341-34-48