Nabór dla zawodników z roczników 2002-2004

Bydgoski Klub Sportowy Chemik ogłasza nabór dla chłopców z roczników 2002-2004.

Akademia Piłkarska Chemika Moderatora Bydgoszcz gwarantuje najwyższą jakość szkolenia potwierdzoną złotym certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Regularnie występujemy w Lidze Makroregionalnej i Centralnej Lidze Juniorów, a najlepsi młodzi zawodnicy dostają szansę debiutu w drużynie seniorów występującej w IV lidze. W sezonie 2019/2020 w kadrach meczowych znalazło się aż 16 zawodników z roczników 2001-2003, a klub wygrał klasyfikację Pro Junior System.

Szkolenie odbywa się w ramach klas o profilu piłka nożna w XI Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.

Oferujemy:
- wkomponowanie zajęć treningowych w plan lekcji,
- opieka lekarska i fizjoterapeutyczna – w klubie zatrudniony jest masażysta oraz działa gabinet fizjoterapeutyczny,
- internat dla zawodników zamiejscowych,
- możliwość transferu do renomowanego klubu polskiego lub zagranicznego – nasi zawodnicy trafiali w ostatnich latach m.in. do Lazio Rzym, KRC Genk, Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, Pogoni Szczecin, czy Śląska Wrocław,
letnie zgrupowania sportowe.

Kontakt:
trener Wiktor Osiński 698-083-040 (2002-2003)
trener Szymon Maziarz, tel. 501-099-089 (2004)