Liga makroregionalna U19. Z kim zagrają młodzi chemicy?

Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz U19 awansowali do rozgrywek ligi makroregionalnej. Prezentujemy rywali, z którymi zmierzą się podopieczni trenera Wiktora Osińskiego.

W lidze makroregionalnej wystąpi osiem drużyn - po dwa najlepsze zespoły z woj. zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Zwycięzca rozgrywek awansuje do Centralnej Ligi Juniorów U18.

Zagłosuj na wspierane przez nas projekty w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim! - KLIK

Poprzednio Chemik Moderator występował w lidze makroregionalnej w sezonie 2018/2019. Drużyna prowadzona przez trenera Robert Bednarka uplasowała się na piątym miejscu. Występowali w niej głównie zawodnicy z roczników 2000 i 2001, ale mecze w lidze makroregionalnej zanotowali też Wojciech Skiba, Kamil Serafin, Maciej Sobczyk i Grzegorz Adamski z rocznika 2002, którzy dziś stanowią o sile zespołu U19.

Lista drużyn:
AP Bałtyk Gdynia