Gracjan Gawroński w Legii Warszawa

Gracjan Gawroński trafił do akademii Legii Warszawa. Przez ostatnie pół roku ponownie był piłkarzem naszego klubu.

Gawroński w 2019 roku trafił z Chemika do Lecha Poznań. Wcześniej był regularnie powoływany do Akademii Młodych Orłów, a także reprezentacji kraju i województwa. Dobra postawa zaowocowała transferem do Kolejorza. Na rundę wiosenną minionego sezonu Gawroński został wypożyczony z powrotem do Chemika, aby wzmocnić drużynę trampkarzy, która miała rywalizować w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15. Zdążył zagrać w jednym meczu, po czym rozgrywki zostały przerwane z powodu pandemii koronawirusa.

Po zakończeniu wypożyczenia Gawroński tylko na chwilę wrócił do Poznania. Jego nowym klubem została bowiem Legia Warszawa. Życzymy Gracjanowi powodzenia w nowych barwach!