Dziewczynki także trenują w Chemiku! Nabór do Akademii Piłkarskiej

Akademia Piłkarska Bydgoskiego Klubu Sportowego Chemik ogłasza nabór do grup młodzieżowych dla dziewczynek i w wieku od 3 do 10 lat. Zapraszamy do wspólnych treningów!

Zajęcia w Akademii Piłkarskiej Chemika to niezapomniana przygoda, podnoszenie swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów, wpajanie zasad zdrowego trybu życia oraz możliwość rozpoczęcia prawdziwej piłkarskiej kariery.

Treningi odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu w zależności od grupy wiekowej. Na maksymalnie 12 uczestników zajęć przypada zawsze 1 trener.

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz jest jedyną w mieście, która posiada Złoty Certyfikat PZPN i prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży we wszystkich kategoriach wiekowych od 3-latków do juniora starszego. Złoty Certyfikat to prestiżowe wyróżnienie, które potwierdza najwyższy poziom szkolenia.

W 2020 roku Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz po raz pierwszy w swojej historii prowadzi również nabór dla dziewczynek. Jak zacząć treningi? Przeczytaj najważniejsze pytania i odpowiedzi: KLIKNIJ

Jeżeli masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Trenerami - Koordynatorami naboru do Akademii:
Arkadiusz Pruss - 517-572-022
Adrian Raszka - 605-443-004