Zwycięstwo juniorów starszych w derbach!

W meczu 2. kolejki I ligi juniorów piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz pokonali MUKS CWZS 5:0.

Na inaugurację zmagań chemicy wygrali 3:0 z Gwiazdą Bydgoszcz. W ostatnią niedzielę mierzyli się z zespołem MUKS CWZS, który w 1. kolejce pokonał Olimpię Grudziądz.

Pierwszą bramkę spotkania zdobył w 32. minucie Jakub Szugajew. Na kolejne trafienia nie trzeba było długo czekać. Jeszcze przed przerwą gole strzelili Daniel Michalski i Gracjan Żeglarski, a po zmianie stron sposób na bramkarza znaleźli też ponownie Żeglarski i Mariusz Miłek.

Za tydzień chemicy podejmą Olimpię Grudziądz. Po dwóch kolejkach są liderem tabeli z kompletem punktów i bilansem bramek 8:0.

2. kolejka I ligi juniorów
MUKS CWZS BYDGOSZCZ -  CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 0:5

bramki: Gracjan Żeglarski (dwie), Jakub Szugajew, Daniel Michalski, Mariusz Miłek.