Wiele goli w meczu z Pogonią

W środowym zaległym meczu 19. kolejki IV ligi Pogoń Mogilno pokonała Chemika Moderatora  Bydgoszcz 4:2.

Chemicy dobrze zaczęli mecz. Już w 4. minucie Maciej Kot minął bramkarza gospodarzy i strzałem do pustej bramki wyprowadził zespół na prowadzenie. Pogoni jednak szybko udało się wyrównać, gdy w 18. minucie do siatki trafił  Wiktor Mrówczyński.

Na kolejne gole trzeba było czekać do końcówki spotkania. W 71. minucie prowadzenie Pogoni dał  Mateusz Nawrocki, a w 85.minucie ponownie Fabiszewskiego pokonał Mrówczyński. Chwilę później nadzieje bydgoszczanom przywrócił rezerwowy Gracjan Żeglarski, ale w doliczonym czasie gry Mrówczyński skompletował hat-tricka, ustalając wynik meczu.

W sobotę piłkarze Chemika Moderatora zagrają ze Spartą Brodnica.  Mecz odbędzie się w Jabłonowie Pomorskim. Początek o godz. 11:00.

19. kolejka IV ligi (mecz zaległy)
POGOŃ MOGILNO - CHEMIK BYDGOSZCZ 4:2 (1:1)

bramki: Wiktor Mrówczyński 18', 85', 90', Mateusz Nawrocki 71' - Maciej Kot 4', Gracjan Żeglarski 87'

Chemik: Fabiszewski - Czajka, Maziarz,  Żurowski, Osiński, Babiarz (78' Babiarz), Grudziński (46' Żeglarski), Dąbek, Nowak (67' Michalski) Kot, Mik (67' Bagniewski).