Wejściówki na mecz Chemik – Zawisza

W czwartek 3 czerwca o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie derbowe w IV lidze Chemik Moderator Bydgoszcz – SP Zawisza Bydgoszcz. W związku z obowiązującymi restrykcjami, mecz z trybun obejrzeć będzie mogło 245 kibiców. Przedstawiamy sposób dystrybucji wejściówek i zasady wstępu na stadion.

W obowiązującym stanie prawnym zajętość stadionu na meczu piłkarskim może wynosić do 25% (wyjątkiem są mecze reprezentacji Polski – 50%). W związku z licencyjną pojemnością naszego obiektu na poziomie 980 miejsc, wynikającą z liczby krzesełek na stadionie, derbowy szlagier z trybun obejrzeć będzie mogło 245 kibiców. Jest to niewielka liczba, zważając na wysokie zainteresowanie wśród kibiców.

Decyzją zarządu Klubu 50 wejściówek zostało przekazanych dla drużyny gości, a 50 wejściówek zostanie rozdysponowanych wśród zaproszonych gości i rodzin zawodników. Pozostałe 145 miejsc zostało zarezerwowane dla członków Klubu – zawodników i ich opiekunów. W związku z ograniczoną pulą wejściówek, decydująca będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia odbywają się drogą mailową w odpowiedzi na wiadomość e-mail wysłaną z Klubu do rodziców i opiekunów.

Wszystkich kibiców informujemy, że wejście na stadion odbywać się będzie za okazaniem dowodu tożsamości. Bramy na trybunę otwarte będą wyłącznie od strony ul. Glinki.

Dla kibiców, którzy nie będą mogli zobaczyć meczu z trybun, przeprowadzona będzie darmowa transmisja na żywo dostępna zarówno na Facebooku, jak i na YouTube.