Sześciu zawodników powołanych do reprezentacji województwa

Sztab szkoleniowy reprezentacji województwa rocznika 2009 przedstawił listę zawodników powołanych na najbliższą konsultację.

Wśród 28 powołanych zawodników znalazło się 6 zawodników Akademii Chemika: Ksawery Kostrzewski, Qing Xiangyuan, Igor Remez, Norbert Śliwicki, Aleksander Waszkowski i Jakub Głowski.

Konsultacja odbędzie się 24 lutego na obiektach MOSiR Toruń przy ul. Przy Skarpie 2a w Toruniu. Trenerem drużyny jest były zawodnik Chemika Michał Żurowski, zaś jego asystentem – obecny trener naszej drużyny U19 Wiktor Osiński.

W rundzie jesiennej zespół rocznika 2009 zajął drugie miejsce w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej D2. Trenerem drużyny jest Krzysztof Szkaradek, a jego asystentem – Maksym Adamenko.