Powtórzyć mecz z jesieni

W sobotę piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz rozegrają kolejny mecz w IV lidze. Ich rywalem będzie Pogoń Mogilno.

Drużyna z Mogilna rzutem na taśmę awansowała do grupy mistrzowskiej i na razie ma zauważalną stratę do reszty stawki. Jest na siódmym miejscu, tracąc pięć punktów do szóstego Sportisu i aż dwanaście oczek do zajmujących czwarte miejsce chemików.

Przed tygodniem w pierwszym spotkaniu pod wodzą trenera Wiktora Osińskiego chemicy wygrali na wyjeździe z Kujawianką Izbica Kujawska 2:0. Obie bramki w końcówce spotkania zdobyli rezerwowi - Grzegorz Adamski i Oskar Lipkowski. W tym czasie drużyna z Mogilna przegrała za to we Włocławku z Liderem 0:1.

Jesienne starcie obu drużyn ułożyło się idealne dla chemików, którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, a ostatecznie zwyciężyli aż 5:0. Grę w Mogilnie ma za sobą Patryk Perliński, zaś w drużynie Pogoni możemy znaleźć Filipa Śliwińskiego, który przed laty występował w naszej akademii.

Początek spotkania o godz. 12:00.