Piotr Siekirka piłkarzem Chemika Moderatora Bydgoszcz

Piotr Siekirka został nowym piłkarzem Chemika Moderatora Bydgoszcz. Dla ofensywnego piłkarza to powrót na Glinki po dwóch latach.

Piotr Siekirka urodził się 4 grudnia 1994 roku. Jest piłkarzem uniwersalnym, który może występować na kilku pozycjach w ofensywie. W środę podpisał dwuletnią umowę z naszym klubem.

Siekirka reprezentował już barwy Chemika w sezonie 2018/2019, gdy wystąpił w 31 meczach III ligi, w których zdobył 5 bramek. W minionym sezonie grał w BKS Bydgoszcz (16 meczów/8 goli w IV lidze) oraz w Unii Janikowo (13 meczów/ 4 gole w III lidze). W końcówce sierpnia rozwiązał kontrakt z Unią.

Siekirka trenuje już pod okiem sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu i w najbliższych tygodniach będzie do dyspozycji trenera Wiktora Osińskiego.