Piotr Gruszka: Straciliśmy punkty na własne życzenie

W sobotnim meczu IV ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zremisowali z Kujawiakiem Kowal 1:1.  Spotkanie ocenił trener Piotr Gruszka.

- Straciliśmy dzisiaj punkty na własne życzenie. Już w I połowie mogliśmy tak naprawdę zakończyć sprawę, bo mieliśmy cztery stuprocentowe sytuacje, w tym rzut karny. Nie wykorzystaliśmy żadnej z tych okazji, a potem - gdy już prowadziliśmy - sami straciliśmy bramkę - komentował szkoleniowiec chemików krótko po ostatnim gwizdku arbitra.

Mecz toczony był w trudnych warunkach pogodowych - temperatura była poniżej zera, a piłkarzom przeszkadzał także silny wiatr, który praktycznie uniemożliwiał zagranie ze stojącej piłki podczas stałego fragmentu gry. Gruszka nie tłumaczy jednak straty punktów warunkami.  - Na pewno pogoda nie ułatwiała, ale tak jak powiedziałem w I połowie powinno już być po meczu - odpowiadał szkoleniowiec.