Piłkarki Chemika poznały rywalki w Pucharze Polski

Piłkarki Chemika Moderatora Bydgoszcz poznały rywalki w Okręgowym Pucharze Polski. Jednocześnie trwa nabór do zespołu.

W I rundzie rozgrywek piłkarki Chemika zmierzą się na wyjeździe z Mustangiem Wielgie. Mecz zaplanowano na 15 września. W przypadku zwycięstwa nasze zawodniczki zagrają 29 września ze zwycięzcą pary Pomorzanin Toruń – Victoria Niemcz/Osielsko. Finał zaplanowano na 13 października 2021 roku.

Piłkarki Chemika rozpoczęły w ubiegłym tygodniu przygotowania do nowego sezonu. Oprócz trawiastej i halowej odmiany piłki nożnej, zespół będzie grać także na plaży. Trenerem drużyny jest posiadający licencję UEFA Elite Youth Damian Stodolny – były piłkarz naszego klubu, który prowadził już drużynę Chemika w lidze futsalu.

Nadal trwa nabór do zespołu. Wszystkie zawodniczki zainteresowane kontynuowaniem kariery lub jej rozpoczęciem w kobiecej drużynie Chemika Moderatora Bydgoszcz zapraszamy do kontaktu z trenerem Damianem Stodolnym pod numerem – 784-954-147.

Jednocześnie trwa nabór dziewcząt do akademii piłkarskiej. Informacje na ten można znaleźć TUTAJ.