Nasi bramkarze na testach w II lidze

Paweł Laskowski i Karol Murawski udali się na sprawdzian do klubu z II ligi. W najbliższych dniach będą trenować z Puszczą Niepołomice.

Testy rozpoczną się w czwartek, 12 stycznia i potrwają do soboty. Nasi bramkarze otrzymali zaproszenie na nie w ubiegłym tygodniu od klubu z Niepołomic. Puszcza to 4 zespół II ligi po rundzie jesiennej, a trenerem drużyny jest Tomasz Tułacz.

Laskowski i Murawski urodzili się w 1998 roku. Pierwszy z nich to wychowanek naszego klubu, który debiutował w drużynie seniorów w sezonie 2014/2015. Od tego czasu rozegrał w zespole 32 mecze. Murawski trafił na Glinki latem i w rundzie jesiennej wystąpił w 9 spotkaniach. Wcześniej był także zawodnikiem m.in. Zagłębia Lubin, Wdy Świecie i Zawiszy Bydgoszcz.