Nabory uzupełniające do klas piłkarskich w Liceum

Trwają nabory uzupełniające do klas II i III w XI Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego. Zapraszamy do gry w Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz zdolnych i ambitnych zawodników, którzy stawiają na rozwój i ciężką pracę.

Nasz zespół juniora starszego walczy aktualnie o awans do Centralnej Ligi Juniorów U18, gdzie występują najlepsze polskie akademie z Legią Warszawa, Pogonią Szczecin i Lechem Poznań na czele. Regularnie występujemy też w Centralnych Ligach Juniorów U17 i U15, a na poziomie juniorskim zawsze gramy w najwyższych ligach wojewódzkich.

Nie boimy się stawiać na młodzież w pierwszym zespole! Zawodnicy w wieku juniorskim regularnie występują w rozgrywkach seniorskich. Kilkunastu zawodników z roczników 2002-2005 trenuje z pierwszym zespołem i z powodzeniem rywalizuje w IV lidze oraz rozgrywkach Pucharu Polski. W sezonie 2019/2020 wygraliśmy prestiżową klasyfikację Pro Junior System, w której punkty przyznawane są za każdą minutę rozegraną przez juniorów.

Dla najzdolniejszych zawodników przewidziane są dodatkowe zajęcia w ramach grupy Chemik Talent Pro, zaś dla bramkarzy – treningi bramkarskie. Standardem w naszej Akademii są treningi motoryczne, opieka fizjoterapeuty i lekarza medycy sportowej, analizy pomeczowe z wykorzystaniem kamery analitycznej i drona, a także letnie obozy sportowe.

Nie zwlekaj i dołącz do nas!

tel. 698-083-040, Wiktor Osiński
tel. 501-099-809, Szymon Maziarz