Juniorzy młodsi przygotowują się do rundy wiosennej

Juniorzy młodsi Chemika Moderatora Bydgoszcz rozpoczęli treningi przed rundą wiosenną. Niektórzy z nich zagrali tez w niedawnym meczu pierwszej drużyny.

- Przygotowujemy się na własnych obiektach. Będziemy trenować pięć razy w tygodniu, a w weekendy będziemy rozgrywali mecze sparingowe. Zmierzymy się m.in. z Zawiszą, Polonią, Pogonią Mogilno i Unią Janikowo - mówi trener drużyn U17 i U16 Szymon Maziarz.

Część zawodników już wystąpiła w meczu pierwszej drużyny. Z zespołem Piotra Gruszki trenują Hubert Kalinowski, Damian Kochmański i Mikołaj Dworczak z rocznika 2004 oraz Oskar Klon, Konrad Klatecki, Marcel Strzyżewski i Jakub Czesiński z rocznika 2005.

W rundzie jesiennej drużyna U17 zajęła drugie miejsce w rozgrywkach I ligi, zaś zespół U16 uplasował się czwartej lokacie. - Liczę, że to będzie udany okres przygotowawczy, dopisze frekwencja i na wiosnę pokażemy, na co nas stać - zapowiada szkoleniowiec.