Drużyna U19 rozpoczęła przygotowania

Drużyna U19 rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Część zawodników wystąpiła w sobotnim sparingu drużyny seniorów.

Od 4 stycznia piłkarze zespołu U19 trenowali indywidualnie. W kolejnym tygodniu wrócili do zajęć grupowych. 11 stycznia przygotowania na obiektach klubu rozpoczęli ci zawodnicy, którzy są włączeni do kadry dorosłej drużyny. Dwa dni później na zajęcia wznowiła reszta zawodników.

- Z tygodnia na tydzień będziemy zwiększać obciążenia. Rozegramy osiem sparingów. W niemal wszystkich zmierzymy się z drużynami seniorskimi. Wyjątkiem będzie spotkanie z juniorami Arki Gdynia - mówi trener Wiktor Osiński. Pierwszy mecz kontrolny jego zespół rozegra 31 stycznia z Mustangiem Ostaszewo.

Znaczna część zawodników drużyny U19 wystąpiła w sobotnim meczu drużyny seniorów. Przeciwko Sokołowi Kleczew wystąpili Igor Gabrych, Mikołaj Winiecki, Szymon Skorupa, Oskar, Chęś, Jan Rogowski, Wojciech Skiba, Oskar Lipkowski, Kamil Serafin, Maciej Sobczyk i Grzegorz Adamski,

Przypomnijmy, że na wiosnę podopieczni trenera Wiktora Osińskiego zagrają w lidze makroregionalnej U-19. Awans wywalczyli zajmując drugie miejsce w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej.