Chemik Moderator wygrywa z Pogonią Mogilno

W sobotnim meczu IV ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz wygrali z Pogonią Mogilno 1:0.

Jedyną bramkę chemicy zdobyli w 50. minucie po ładnym strzale z dystansu Kamila Serafina, który przymierzył z 16 metra w okienko. Wcześniej obie drużyny nie stworzyły sobie zbyt wielu okazji do strzelenia gola.

Po wyjściu na prowadzenie bydgoszczanie stworzyli sobie jeszcze kilka sytuacji, a najlepszą miał Maciej Sobczyk, który w sytuacji sam na sam trafił w słupek. Pogoń także miała okazje do wyrównania, ale gościom albo brakowało ostatniego podania albo zagrania w pole karne nie znajdowały adresata.

Dzięki wygranej Chemik Moderator przesunął się na czwarte miejsce w tabeli. Za tydzień zagra w Chełmnie.

CHEMIK MODERATOR - POGOŃ MOGILNO 1:0
bramka: Kamil Serafin 50'

Chemik: Klon - Włosiński, Adamenko, Kochmański, Goździkowski - Maziarz, Rysiewski - Kot (61' Lipkowski), Serafin, Sobczyk (73' Sobczyk) - Perliński.